Sıkça Sorularn Sorular

 

Sıkça Sorulan Sorular içinde bir Cevap aramak için basit bir konu başlığı giriniz(örn. 'davetiye gönderme' yada 'gruba katılma')


  Tavsiye Edilen Cevaplar  
1 Aktivasyon için ne yapacağım ve  nasıl bağlantı ekleyeceğim?
 
2 Merhaba, Linkedin de bulunan cv mi kref.net e eklmek istiyorum ama ekleyemiyorum. Nasıl halledebilirim? Teşekkürler
 
3 Siteye kayıt olurken kullanmış olduğum e-mail@hotmail.com hesabım çalındığı için yeni e-mail hesabımı birincil olarak ayarlayamıyorum. Dolayısıyla siteden gelebilecek mailler yada iletişimler çalınan mail hesabıma gidiyor olacak. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?
 
     


Sayfalar:1 2 ►►

Şu an 14 adet arama sonucundan 1 ila 10 aralığındakilerini görüyorsunuz.

  1. Merhabalar, İsmimi arama motorlarında aratınca üyeliğimin gözükmesini iatemiyorum. URL adresinden ismimin silinmesi mümkünmü?
  2. Profilmi inceleyenleri ben de görebilir miyim ? Hangi firma ya da kullanıcı olduğunu ben de görmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  3. Siteye kayıt olurken kullanmış olduğum e-mail@hotmail.com hesabım çalındığı için yeni e-mail hesabımı birincil olarak ayarlayamıyorum. Dolayısıyla siteden gelebilecek mailler yada iletişimler çalınan mail hesabıma gidiyor olacak. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?
  4. Merhabalar. Sitenize üye olmak istiyorum fakat sistem bir türlü girdiğim şifremi kabul etmiyor.En az 6 harf deniyorum ama yapamadım. Atladığım başka biryer mi var acaba? Teşekkürler. Ender Kara
  5. Merhaba, Linkedin de bulunan cv mi kref.net e eklmek istiyorum ama ekleyemiyorum. Nasıl halledebilirim? Teşekkürler
  6. Sayın Yetkililer, Kariyer.net üzerinden özgeçmiş aktarmak istiyorum.Adımları da izliyorum.Hata mesajı alıyorum.Mesaj ektedir. Özgeçmiş formatı hatalı! İşlem tamamlanamadı. Lütfen aktarım adımlarını tekrarlayınız. Saygılarımla. Mahmut TÜMKAYA
  7. FİRMA BAZLI GÖREV TARİFLERİ İÇİN AYRILAN ALAN ÇOK KISA, NE YAZSAK YARIM KALIYOR.
  8. Merhaba Allianz çalışanıyım nedenini anlayamadığım bir şekilde Allianz çalışanı 11-50 kişi şeklinde görülmektedir. Neden bu şekilde görüldüğünü öğrenebilir miyim?
  9. Detaylandırılmış full bir Cv ve ek bilgiler dosyası ekleme yapabilmek mümkünmü.
  10. sitedeki profilim %50 güncellenmiştir deniliyor fakat ben güncelleyebileceğim kadar güncelledim eksik olan bilgilerin ne olduğunu belirleyemiyorum. Profiimi inceleyerek bana eksik kısımları belirtirseniz sevinirim... Teşekkürler

Sayfalar:1 2 ►►

Kapat
Önerilerinizi Gönderin

emekborsasi.com'un gelişmesi için bir fikriniz varsa, lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize gönderiniz.

Sitenin kullanımıyla ilgili bir sorunuz varsa, lütfen Destek Servisimizi ziyaret ediniz.

Önerileriniz İçi Teşekkür Ederiz!

emekborsasi.com'un gelişmesine yaptığınız katkılardan dolayı size minnettar kalacağız. Eğer ayrıca bir yardım ihtiyacınız varsa lütfen Yardım Merkezimizi ziyaret ediniz.